Uprawnienia i certyfikaty


Świadectwo Autoryzacji wydane przez Retting Heating Spółka z o.o. w zakresie zasad projektowania, montażu i eksploatacji grzejników typu PURMO oraz konwektorów RATEC.


Certyfikat nr 3967/99
ZobaczSzkolenie I stopnia w zakresie konstrukcji, działania, montażu, regulacji i programowania urządzeń marki De Dietrich oraz Schafer Interdomo.

Zaświadczenie

ZobaczSzkolenie instalatorsko-serwisowe etap A w zakresie doboru i kompletacji, konstrukcji i zasad działania, diagnozowania i usuwania typowych usterek, pierwszych uruchomień urządzeń firmy Valliant.


Szkolenie z zakresu: budowy, zasady działania, doboru i montażu pomp ciepła typu: solanka/woda, woda/woda, powietrze/woda z glikolowym czynnikiem pośrednim marki Vaillant


Zaświadczenia

ZobaczCertyfikat potwierdzający udział w szkoleniu technicznym z zakresu praktycznego wykorzystania pomp ciepła EcoHeatPro marki Tweetop do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.


Certyfikat

ZobaczSzkolenie pt.:"Ogrzewanie wody marki Galmet - asortyment, konstrukcja, zasady eksploatacji".


Certyfikat

ZobaczSzkolenie techniczno-handlowe z zakresu produktów Magnaplast oraz uzyskanie 5-letniej gwarancji na system kanalizacji HTplus i Skolan dB.


Certyfikat

Zobacz